Nowa Honda NSX jest zagadką dla praktycznie każdego miłośnika japońskiej motoryzacji. Producent bardzo skutecznie zataja wszelkie informacje na temat tego modelu Hondy, jednak ostatnio wyciekły zdjęcia samochodu z testów przeprowadzonych na torze.

Oficjalna prezentacja prawdopodobnie będzie miała miejsce jeszcze w 2014 roku, ponieważ – jak podaje producent – w roku 2015 powinna ruszyć produkcja Hondy NSX. Auto będzie produkowane w Ohio, gdzie japoński koncern otworzył swoją nową fabrykę. Zdania na temat najnowszego NSX-a są podzielone. Młodzi fani nie mogą się już doczekać oficjalnego odsłonięcia przysłowiowej kurtyny, są jednak tacy którzy uważają, że najnowsza Honda NSX nie odniesie takiego sukcesu jak poprzednia generacja.

Napęd w NSX również wywołuje sporo kontrowersji. Według informacji krążących w motoryzacyjnym świecie przednie koła będą napędzane przez dwa silniki elektryczne, a benzynowy silnik V6 będzie odpowiadał za napęd tylnej osi, w związku z czym Honda NSX będzie miała napęd na wszystkie 4 koła.

Udostępnij naShare on google
Google
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook