Podczas Targów Motoryzacyjnych w Sao Paolo w Brazylii, które rozpoczną się już 8-go listopada br. nastąpi oficjalna prezentacja nowej Hondy WR-V. Czego możemy spodziewać się po tym crossoverze?

Niestety dla europejskich klientów, miejsce prezentacji nowej Hondy WR-V nie jest przypadkowe. Ameryka Południowa ma stanowić główny rynek zbytu dla samochodu, a wiele wskazuje na to, że auto w przyszłości w ogóle nie trafi na Stary Kontynent. Honda WR-V to crossover, który ma plasować się poniżej znanym nam lepiej modelom jako HR-V oraz CR-V.

Oficjalna sprzedaż Hondy WR-V ma rozpocząć się na początku 2017 roku. Na południowoamerykańskim rynku model WR-V ma zastąpić nieco wysłużony już egzemplarz znany pod nazwą Fit Twist. Przedstawiciele japońskiego koncernu nie kryli się także specjalnie z informacjami, iż nowy model WR-V ma w dużym stopniu bazować na nowej generacji Hondy Jazz. Niestety, Honda dość dobrze maskuje się ze szczegółami dotyczącymi rozmiarów nadwozia, wyposażenia technologicznego oraz wersji napędowych samochodu, przez co na kilka dni przed premierą o aucie nie wiemy zbyt wiele. Wiadomo jedynie, że we wczesnych fazach sprzedaży Honda WR-V będzie oferowana wyłącznie wraz z napędem na przednią oś. Niewykluczone jest jednak, że w przyszłości pojawi się także odmiana 4×4 tego crossoveru.

Udostępnij naShare on google
Google
Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook