Na rynek powróciła Honda NSX. To samochód zaprojektowany przez specjalistów z myślą o ekscytujących osiągach i niezapomnianych wrażeniach podczas jazdy.

Nadwozie modelu NSX wykonano w sposób maksymalizujący chłodzenie, ale bez rezygnacji z właściwości aerodynamicznych pojazdu. Z kolei wnętrze samochodu łączy w sobie sportowy charakter i luksus, jakiego można pozazdrościć. Perfekcyjnie dopracowany kształt kierownicy, odpowiednio wyprofilowane fotele i inteligentny kokpit zapewniają komfort zarówno podczas codziennej jazdy, jak i ścigania się na torze.

Fundamentem nowego modelu NSX jest mocna sportowa hybryda. Kierowca ma możliwość wyboru jednego z kilku trybów jazdy – Quiet, Sport, Sport+ i Track. Tryb Quiet zapewnia jazdę w ciszy, a auto napędzane jest wyłącznie silnikiem elektrycznym. Tryb Sport zapewnia doskonale osiągi po zwykłych drogach. Z kolei tryb Sport+ umożliwia szybką zmianę przełożeń w dziewięciostopniowej skrzyni biegów, a tryb Track zapewnia pełną moc, doskonałe przyspieszenie i sterowność pojazdu.

Udostępnij naTweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Dodał: w Aktualności i wydarzenia. Dnia 12 stycznia 2020