Honda Civic od wielu lat cieszy się ogromnym powodzeniem wśród kierowców, którzy cenią sobie ciekawy wygląd auta, jego trwałość oraz rozsądne spalanie. Tym razem chcemy zaprezentować Hondę Civic 5D, która zachwyca nowoczesnymi rozwiązaniami i niebanalnym designem.

Honda Civic 5D przykuwa uwagę opływowym kształtem, płynnymi liniami po jej bokach i dużymi wlotami powietrza. Sportowy charakter widoczny jest również w jej wnętrzu – cyfrowy zestaw wskaźników z podświetleniem, skórzana kierownica, aluminiowe nakładki na pedały – to tylko niektóre z interesujących elementów. Honda Civic 5D zapewnia dużą przestronność i wspaniały, panoramiczny widok za sprawą otwieranego, szklanego dachu.

Na uwagę zasługują również jej osiągi. Do wyboru mamy m.in. dynamiczny silnik 1.5 VTEC TURBO lub mocny silnik wysokoprężny i-DTEC. Każdy z ich został wyposażony w technologię Earth Dreams i zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalną moc przy jednoczesnej oszczędności paliwa.

Honda Civic 5D dostępna jest aż w 8 wersjach wyposażenia – Civic S, Comfort, Elegance, Dynamic, Executive, Sport, Sport Plus oraz Prestige. Jej ceny mieszczą się w przedziale od 74 400 zł do 119 000zł.

Udostępnij naTweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Dodał: w Aktualności i wydarzenia. Dnia 29 grudnia 2019